Vario – oprogramowanie biznesowe do zarządzania HR

Vario – oprogramowanie biznesowe do zarządzania HR

 

W obszarze HR oprogramowanie biznesowe Vario wykorzystywane jest głównie do ewidencjonowania dokumentacji pracowniczej. Zamiast teczek pracowniczych lub folderów na dyskach serwerów, wszystkie dokumenty mogą znajdować się w elektronicznych segregatorach (elektroniczne archiwum dokumentów kadrowych). Uprawnione osoby mają szybki dostęp do kompletnej informacji, a każdy dokument można łatwo wyszukać (również po treści dokumentu).
Skuteczny OCR zapewnia digitalizację dokumentów papierowych bądź elektronicznych. W obszarze HR najczęściej automatyzujemy proces wnioskowania o urlop (proces obiegu wniosku urlopowego) i jego akceptacji. Najczęściej odbywa się to w ten sposób, że pracownik jednym kliknięciem inicjuje proces, wypełnia  kilka pól na formularzu wniosku urlopowego i w zależności od typu urlopu wniosek trafia do akceptacji przełożonego lub – np. dla urlopu ojcowskiego – po zeskanowaniu aktu urodzenia dziecka, wniosek przekazywany jest do działu HR oraz przełożonego. W kolejnym kroku, wniosek może zostać przekazany do modułu kadrowego systemu ERP, a pracownik otrzymuje informację o liczbie przysługujących mu dni urlopu w danym roku.

 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium pod tytułem:

Jak zaoszczędzić kilkaset tysięcy złotych poprzez wykorzystanie oprogramowania do automatyzacji pobierania danych z dokumentów – ReadIT OCR Pro?

Odbędzie się ono:
we wtorek 1 lutego o godz. 11:00
Czas trwania 60 min.

You have Successfully Subscribed!