Początki Docusoft jako producenta oprogramowania biznesowego sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych, kiedy to stworzyliśmy pierwszy system do zarządzania dokumentacją (oprogramowanie DMS – Document Management System).

Na początku wieku zaoferowaliśmy naszym klientom System Elektronicznego Obiegu Dokumentów Vario (system EOD), którego kluczowymi modułami stały się: skuteczny OCR (wykorzystywany np. jako OCR faktur) oraz moduły stosowane do obiegu różnych typów dokumentów (takich jak: obieg faktury, obieg delegacji, obieg wniosku urlopowego, obieg umowy i inne).

 

Nadzorowanie dokumentacji i zarządzanie dokumentacją jest jedną z głównych potrzeb  w biurach projektów, stąd pierwsze wdrożenia były związane z zarządzaniem dokumentacją projektową i okołoprojektową. Z czasem rozwiązania ewoluowało od systemu repozytoryjnego  (DMS – Document Management System) w kierunku Systemu Zarządzania Procesami i Projektami, często funkcjonującego jako elektroniczne archiwum (e-archiwum).

 

Podstawowym produktem firmy jest oprogramowanie biznesowe Vario (system EOD) oraz aplikacja ReadIT OCR umożliwiająca pobieranie danych z różnego typu dokumentów (OCR faktur, korekt, not i in.) wraz  z OCR pozycji dokumentu. Unikalne funkcjonalności, samouczące się procesy, współpraca z innymi systemami, atrakcyjne ceny powodują, iż grono naszych Klientów stele się powiększa. Współpracujemy m.in. z firmami grupy PGNIG, ORLEN, czy KGHM, choć większość wdrożeń realizowana jest w segmencie małych i średnich firm.

 

Jeśli więc chcesz zapytać o system elektronicznego obiegu dokumentów, OCR faktur, zarządzanie dokumentem czy elektroniczne archiwum – to dopowiedzą jest Docusoft!

Andrzej Nycz – Prezes Zarządu

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki Automatyki i Elektroniki. Analityk i projektant systemów informatycznych, specjalista w dziedzinie systemów klas DMS, BPM i systemów workflow. Od 1993 roku niezmiennie związany z projektowaniem rozwiązań z zakresu zarządzania dokumentami i sterowania przepływem informacji. Współautor wielu projektów informatycznych, w tym środowiska Vario.Framework, bazy do oferowanych przez Docusoft rozwiązań z rodziny Vario. Od 2007 roku prezes zarządu Docusoft sp. z o.o.

 Bogusław Nowak – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Sprzedaży

Absolwent Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz studiów MBA prowadzonych przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu przy akredytacji Franklin University. Doświadczony menedżer sprzedaży systemów informatycznych (CRM, ERP, BPM, BI, APS, MES), specjalizujący się w rozwiązaniach klasy BPM, optymalizacji procesów oraz zarządzania informacją. Z Docusoft związany od 2005 roku, od 2013 roku pełnił funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży Systemów Informatycznych w spółce Arcus S.A. Od października 2016 Wiceprezes Zarządu w Docusoft Sp. z o.o.

Rafał Czeredys – Członek Zarządu

Rafał Czeredys jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową rozpoczął w spółce Arcus S.A. na stanowisku zastępcy Dyrektora Finansowego a później jako Kierownik Działu Prawnego. W roku 2012 został powołany na stanowisko Dyrektora ds. Prawnych i Korporacyjnych. Równolegle od 2011 roku piastował funkcję Członka Rady Nadzorczej spółki Inforsys S.A. W naszej firmie pełni funkcję Członka Zarządu spółki. Ponad to jest także Członkiem Zarządu spółki MMR Invest S.A. z siedzibą w Luksemburgu.
Zapraszamy na bezpłatne webinarium pod tytułem:

Jak zaoszczędzić kilkaset tysięcy złotych poprzez wykorzystanie oprogramowania do automatyzacji pobierania danych z dokumentów – ReadIT OCR Pro?

Odbędzie się ono:
we wtorek 1 lutego o godz. 11:00
Czas trwania 60 min.

You have Successfully Subscribed!