Oprogramowanie stworzone dla Ciebie

ReadIT OCR to autorskie rozwiązanie, oparte o najlepszy silnik OCR, które zastępuje przepisywanie danych z różnych typów dokumentów do systemów informatycznych. W zależności od liczby dokumentów i liczby pól, z których dane muszą być zaczytane, zaoszczędzisz w skali roku od kilkuset tysięcy do kilku milionów złotych. Znacząco zmniejszy się również liczba pomyłek.

Z jakich dokumentów pozyskam dane?

ReadIT OCR jest rozwiązaniem umożliwiającym zaczytywanie danych z różnych typów dokumentów – dokumentów finansowych – faktur, korekt, paragonów, not odsetkowych, not obciążeniowych, dokumentów zajęć komorniczych, polis, kosztorysów, dokumentów transportowych i innych.

%

Co zyskam w mojej organizacji dzięki zastosowaniu ReadIT OCR?

Zaoszczędzisz przede wszystkim pieniądze. Ile? To zależy od liczby dokumentów i liczby danych z dokumentów, które musisz wprowadzić do systemu informatycznego. Zakładając, że średnio z jednego dokumentu przepisujesz 40 danych, przepisanie danych z jednego dokumentu zajmuje Ci średnio 5 minut, a koszt pracy 1 osoby wynosi 5 tys. zł. to rocznie zaoszczędzisz:

  • przy 10 tys. dokumentów miesięcznie – 500 tys. zł.
  • przy 25 tys. dokumentów miesięcznie – 1 250 tys. zł.

Znacząco ograniczysz również ilość pomyłek.

Korzyści

jakie daje skuteczny OCR

Dzięki wykorzystaniu ReadIT OCR koszt pozyskania danych z dokumentów może zostać obniżony nawet o 90%. O jakich wartościach mówimy? Spójrz na dane dotyczące kosztów przepisywania danych z faktur zakupowych:

  • Posiadasz 5 tys. faktur miesięcznie – koszt to 250 tys. zł rocznie

  • Posiadasz 10 tys. faktur miesięcznie – koszt to 500 tys. zł rocznie

  • Posiadasz 25 tys. faktur miesięcznie – koszt to 1 250 tys. zł rocznie

  • Posiadasz 50 tys. faktur miesięcznie – koszt to 2 500 tys. zł rocznie

Aplikacja ReadIT OCR to:

Skuteczny OCR różnych typów dokumentów

Zaczytywanie danych z tabel (skuteczny OCR pozycji)

Ma możliwość konfigurowania znaczników początku i końca dokumentu, dzięki czemu dokumentów nie trzeba separować.

Interpretacja i walidacja poprawności zaczytanych danych z dokumentów określonego typu, np. dokumentów finansowy (OCR faktur)

Poznaj nasze rozwiązania

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą i doradzimy, które z naszych aplikacji  najlepiej pasują do Twojego biznesu.

Wiadomość ze strony

Prywatność

Poznaj nasze rozwiązania

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą i doradzimy, które z naszych aplikacji  najlepiej pasują do Twojego biznesu.

 

 

Wiadomość ze strony

Prywatność