Oprogramowanie stworzone dla Ciebie:

Vario to polskie rozwiązanie usprawniające obieg dokumentów w firmie, dostęp do informacji oraz prowadzenie projektów. Dzięki Vario pracownicy mają szybki dostęp do kompletnej i odpowiednio przetworzonej informacji, a obieg dokumentów jest szybki i zautomatyzowany. Zaprojektowaliśmy rozwiązanie w taki sposób, aby mogło być dopasowane do indywidualnych potrzeb, bez konieczności używania skomplikowanych narzędzi programistycznych.Co zyskam w mojej firmie dzięki zastosowaniu Vario?

Dzięki wdrożeniu naszego oprogramowania zauważysz wyraźny wzrost efektywności podejmowanych działań i spadek kosztów operacyjnych. Będziesz miał pewność, że dokumenty wytwarzane przez Twoich pracowników znajdują się w systemie, wszyscy pracują na aktualnych szablonach pism, ofert i innych dokumentów i że każdy istotny dokument przychodzący jest obsłużony. Ponadto, skróci się czas obiegu dokumentów w firmie. Zadania realizowane będą w terminie i zgodnie z założonym budżetem.

Zarządzaj firmą w każdym miejscu, w każdej chwili.

Dostęp do systemu Vario jest możliwy także z urządzeń mobilnych. W ramach aplikacji mobilnej użytkownicy mogą uczestniczyć w procesach i obiegach pracy na każdym z poziomów hierarchii struktury organizacyjnej w ramach przypisanych im ról i kompetencji. System Vario cechuje całkowita responsywność.Czy Vario jest kompatybilny z innymi programami?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy system informatyczny działający w przedsiębiorstwie odgrywa swoją rolę we wsparciu sprawnego funkcjonowania firmy. Dlatego zaprojektowaliśmy Vario w taki sposób, by doskonale współpracował m.in. z systemami takimi jak: Comarch CDN XL, Comarch CDN Optima, Enova, Sage Symfonia, Simple.ERP.

Poznaj nasze rozwiązania

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą i doradzimy, które z naszych aplikacji  najlepiej pasują do Twojego biznesu.

 

Wiadomość ze strony

Prywatność

Poznaj nasze rozwiązania

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą i doradzimy, które z naszych aplikacji  najlepiej pasują do Twojego biznesu.

 

Wiadomość ze strony

Prywatność